facebook

Romantiskas vakariņas virs debesīm diviem Televīzijas tornī Viļņā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Viļņas Televīzijas tornis – tā ir īpaša vieta, kas rada daudz iespaidu un atstāj vērtīgas atmiņas. Šī ēka ir ne tikai viens no slavenākajiem objektiem Lietuvā, bet arī svarīgs simbols brīvību cīņu kontekstā. Apmeklētāji var baudīt brīnišķīgus Viļņas panorāmas skatus, izjust neierobežota augstuma sajūtu, baudīt dzērienus un uzkodas nesen atvērtajā bistro bārā "Toliai", kurā Jūs gaidīs atvērta āra terase (sezonas laikā), ekrāna zona un unikāla Viļņas pilsētas panorāma.

Televīzijas torņa restorāns „Paukščių takas“ tiek rekonstruēts līdz 2024.gada beigām, tāpēc televīzijas torņa apmeklētāji tiek aicināti uz jaunatklāto bistro bāru "Toliai". Jaunatvērtajā bistro bārā "Toliai" Jūs sagaidīs uzkodas un dzērienu no bistro bāra ēdienkartes, atvērta āra terase (sezonas laikā), ekrāna zona un unikāla Viļņas pilsētas panorāma.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • pacelšanās Televīzijas tornī 2 personām;
 • izvēlētās uzkodas un dzērieni no bistro bāra ēdienkartes;

Svarīgi:

No dāvanu kartes summas tiks atskaitīta divu personu biļetes(-šu) cena, ņemot vērā tā brīža spēkā esošās standarta (pieaugušo) cenas. Atlaides biļetei(-ēm) ar dāvanu karti, nav piemērojamas. Piedāvājums nav spēkā pasākumu laikā (Jaungada sagaidīšana, Valentīndiena u.t.t.) Ar šo dāvanu karti nav iespējams norēķināties par alkoholiskajiem dzērieniem.

 

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Viļņas TV torņa bistro bārs „Toliai“, Sausio 13-osios g. 10, Vilnius Apskatīt vietu kartē
Ilgums: Neierobežots
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Viļņa
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
 • Izvēlieties

60,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +60

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Televizijos bokštas
+37052525333, tvbokstas@telecentras.lt
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām