facebook

Kāpšanas sports korporatīvam pasākumam

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Boulderings ir klinšu kāpšanas viens no paveidiem. Maršruti, kas pretēji visiem citiem kāpšanas veidiem ir ne augstāki kā 6 metri. Boulderinga lielu daļu nosaka tehnika, spēks un domāšana. Spēks ir nepieciešams ne tikai rokās, kā piemēram: ātruma kāpšana, bet arī pirkstos. Protams, nepietiek tikai ar spēku vai tehniku, šeit parādās arī domāšana un pieredze. Ir jāspēj domāt, kur kāds solis jāliek un, kur kāda kustība nepieciešama, lai nepatērētu pārāk lielu spēku. Boulderingā nepastāv drošināšana, kā pārējos kāpšanas veidos. Telpās ierīkotajām sienām apakšā ir tikai matrači, uz kuriem piezemēties kritiena gadījumā. Kāpšana, kā jau jebkurš cits sporta veids, atnes savas traumas, bieži vien tie ir jēli pirksti, noberztas kājas, sasisti ceļi u.c. vietas. Kāpšanas sportā kāpēji nēsā apavus, kas der tieši viņa kājai, tie mēdz būt līdz pat 3 izmēri mazāki.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 2 stundas kāpšanas sports, kas tiek apvienots ar spēlēm komandu saliedēšanai;
 • Piedāvājums paredzēts grupai līdz 20 personām;
 • Inventārs;

Svarīgi:

Nepieciešama OBLIGĀTA iepriekšēja reģistrācija pa telefonu vai e-pastu.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Falkors Boulderinga centrs" - Ūnijas iela 14-3.stāvs, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 2 stundas
Precīzs dalībnieku skaits: 2-20
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

250,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +250

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Falkors Boulderinga centrs
+371 25906001; falkorsclimbing@gmail.com
Google 4.8 / (234)
 • Lieliska augstuma sienas, labas trases. Var kārtīgi pārbaudīt savas spējas.
 • Ļoti patika katrunēdŵļu maiņa trases pa ko var ložņāt tāpēc nekad nau garlaicīgi
 • Plaša kāpšanas zāle boulderinga kāpējiem. Lieliska vieta. Dažādi kāpšanas maršruti visiem līmeņiem. Ir ko darīt gan pieaugušajiem, gan bērniem. Maršrutus maina vairākas reizes mēnesī, lai ir interesanti. Darba dienu vakaros daudz cilvēki. Ir iespēja mācīties kāpt kopā ar instruktoru. Šajā zālē trenējas arī profesionāli sportisti. Ir arī neliela svaru zona ar trenažieriem un stieņiem. Forša atmosfēra un laipna apkalpošana.
 • Boulderinga centrs, kurā ir dažādas grūtības kāpšanas maršruti un neliela svaru zāle. Uz vietas iespējams noīrēt kāpšanas botas, magnēziju. Kā arī iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas.
 • Lieliska vieta kāpšanai. Kāpšanas maršuti daudz un dažādi, visiem līmeņiem. Maršutus ik pa brīdim arī maina, lai ir interesanti. Darba dienu vakaros ļoti daudz cilvēki. Ja ir kāda bērnu grupiņa apkārt, tad ļoti jāuzmanās ar nolēkšanu, jo tie bizo apkārt. Lielākais mīnuss ir dušās neesošais siltais ūdens. Pēc sportošanas grūti nomazgāties, it sevišķi ziemas sezonā. Ģērbtuvē arī ir ļoti auksta flīžu grīda.
Komentāri