facebook

Mafijas spēle no MafiaGame.lv Rīgā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Mafija ir psiholoģiska spēle ar detektīvsižetu, kas garantē jautrus un pozitīvām emocijām pilnus brīžus. Spēlē tiek izmantots dizaineru izveidots stilīgs inventārs, kas pasākumu padarīs vēl ekskluzīvāku un interesantāku. Pieredzējusi spēles vadītāja izskaidros noteikumus, novadīs spēli un apbalvos labākos spēlētājus ar saldu pārsteigumu.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Spēles vadītāja izbraukšana uz jūsu pasākumu Rīgā;
 • Iepazīstināšana ar spēles noteikumiem;
 • Speles novadīšana;
 • Labāko spēlētāju apbalvošana;
 • Visa nepieciešamā atribūtika un mūzika noskaņas radīšanai;

Svarīgi:

Nepieciešama iepriekšeja rezervācija, kuru varat atcelt 24 stundas pirms rezervētā laika. Spele norisinās jūsu telpās. Izbraukšana Rīgas teritorijā iekļauta cenā. Spēli iespējams novadīt arī ārpus Rīgas, bet tad nepieciešams apmaksāt degvielas izmaksas. Spēlē var piedalīties arī bērni no 8 gadu vecuma.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "MafiaGame.lv" - Rīga
Ilgums: 1 stunda
Precīzs dalībnieku skaits: 6-20 personas
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

60,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +60

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
MafiaGame.lv
+371 28273821
Google 5 / (33)
 • Mēs patiesi iesakām tos jūsu komandas pasākumiem. Ārkārtīgi vienkārša un viegla komunikācija, plašs piedāvājumu klāsts, visas vēlmes un gaidas tika ņemtas vērā un vakars pavadīts nevainojami. Visa komanda no sirds izbaudīja vakara vadītāju un pašu programmu. Tiešām augsts līmenis.
 • Ja jūsu dzīvē svarīgu lomu spēlē kvalitāte, izsmalcinātība, estētika un tajā pašā laikā jūs meklējat izklaidi, kas kopj iekšējās lietas, Maksimālām emocijām un labai mūzikai - jūs izdarījāt pareizo izvēli. Ciets un pilnīgs no sākuma līdz beigām. Es to iesaku
 • Mūsu komanda lieliski pavadīja laiku, spēlējot mafijas spēli mūsu nesenajā komandas pasākumā. Visa pieredze no sākuma līdz beigām bija ārkārtēja. Kā daudznacionāla komanda mēs īpaši pieprasījām spēli novadīt angļu valodā, un mūsu lūgums tika bez pūlēm izpildīts. Vadība demonstrēja patiesu profesionalitāti, un viņu vadība spēlēja ienesa papildu aizrautības slāni. Katrs komandas dalībnieks ļoti izbaudīja šo pieredzi, un mēs ar nepacietību gaidām iespēju to atkārtot. Lūk, lai nākotnē sagaidītu vēl neaizmirstamus mirkļus!
 • Viss bija lieliski no pirmā kontakta. Laimons ir īsts profesionālis, viņš visas spēles garumā mūs veda uz jautriem piedzīvojumiem, veicināja azartu un mācīja tiekties uz uzvaru. Mūsu komanda bija internacionāla, lieliski, ka arī ārzemju kolēģi bija ļoti priecīgi un runāja par spēli pat darba sanāksmēs. Es ļoti iesaku Mafia Game komandas veidošanai.
 • Paldies par brīnišķīgo pieredzi. Mafijas spēle sagādāja neaizmirstamu prieku mūsu pasākuma dalībniekiem. Esam ārkārtīgi aizrāvušies, noteikti spēlēsim vēl.
Komentāri