facebook

Dāvana tēvam

Jūsu tētis ir Jūsu piemērs, padomdevējs, skolotājs un draugs. Pārsteidz viņu ar dāvanu, kas atbilst viņa personībai un vajadzībām. Kategorijā “Dāvana tēvam” mēs esam sakopojuši unikālas dāvanas tieši tētiem un šīs dāvanas noteikti sagādās prieku ikvienam tētim! Izvēlieties dāvanu no mūsu plašā piedāvājumu klāsta, mēs esam padomājuši par pilnīgi visu no A līdz Ž, lai sniegtu Jums iespēju atrast visideālākās dāvanas tētim!

Izvēloties dāvanu idejas tētim, ir svarīgi ņemt vērā viņa ikdienas rutīnu, vaļaspriekus un to, vai viņam patīk pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni, vai vienatnē. Ja Jūsu tētis ir cilvēks, kuram patīk būt kopā ar citiem, uzaiciniet viņu uz kādu kultūras pasākumu, izsmalcinātu ceļojumu jaunā garšu pasaulē vai varbūt pat lidojumā ar gaisa balonu pāri Latvijai! Vissvarīgākais ir dot savam tētim ne tikai dāvanu, bet arī laiku kopā un atmiņas! Izmēģināt jaunas pieredzes ir daudz jautrāk kopā un tas rada unikālas atmiņas!

Ja Jūsu tētis tomēr ir vairāk vientuļnieks un vēlas laiku pavadīt vienatnē, padomājiet, vai viņam labāk patiktu aktīvā atpūta vai mierīgāka un klusāka atpūta brīvā dabā. Aktīvā atpūta ne tikai stiprina ķermeni bet arī bagātina personību, turklāt, ir pierādīts, ka fiziskās aktivitātes mazina stresu, palielina koncentrēšanos un padara dzīvi krāsaināku. Dodiet tētim iespēju piedzīvot laivu braucienu pa upi, mudiniet viņu izmēģināt ātruma un ūdens kombināciju vai arī apbrīnot panorāmas no putna lidojuma skatu punkta un daudz ko citu! Šeit atradīsiet dažādas izklaides uz sauszemes, ūdenī un gaisā, Jums atliek izvēlēties piemērotāko stihiju Jūsu tētim!

Ja Jūsu tētis visvairāk izbaudītu kaut ko pavisam mierīgu, izvēlieties kādu no SPA piedāvājumiem ar naktsmītni un vakariņām! Palutiniet savu mīļo tēti ar SPA procedūrām un masāžām! Uzturēšanos jebkurā no mūsu piedāvātajām viesnīcām Jums vienmēr ir iespēja papildināt ar kādu interesantu aktivitāti, ekskursiju, sportu un daudz ko citu. Sniedziet tētim labsajūtu piepildītu nedēļas nogali, tas palīdzēs mazināt spriedzi, izrauties no ikdienas rutīnas un sniegs enerģiju un veselību.

Kategorijā Dāvana tēvam ikdienu atradīsiet kaut ko jaunu un interesantu ko dāvināt tētim. Atrodiet dāvanu, kas rotās Jūsu tēta seju ar smaidu un parādīs viņam, cik ļoti Jūs viņu mīlat.

D.U.K.
Vīriešu dienas dāvanu idejas

Vīriešu dienā, bet nezināt, kas varētu būt piemērota dāvana šiem svētkiem? Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu izvēlēties piemērotu dāvanu savam mīļotajam vīrietim un sagādātu viņam patiesi neaizmirstamu 19. Novembri!

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

TOP 5 dāvanas vīriešu dienā:

TOP 5 dāvanas vīriešu dienā:

  1. Lidojums ar gaisa balonu - "Airkargo" Siguldā piedāvā unikālus lidojumus ar gaisa balonu! Apskatīt šo skaisto pilsētu no putna lidojuma ir patiesi unikāla dāvana, kas paliks atmiņās uz ilgu laiku!

  2. SPA kompleksa apmeklējums - SPA atpūta viesnīcā „EZERI” Siguldā ir lieliska veids kā pavadīt laiku divatā un dos Jums iespēju pilnībā aizmirst par ikdienas raizēm!

  3. Makšķerēšana un atpūta svaigā gaisā - Tūrisma un atpūtas kompleksā Meža Salas, Jūs varēsiet baudīt patīkamu nošķirtību no pārējās pasaules un pilnīgu mieru!

  4. Kanoe brauciens & nakšņošana - Ādažu novadā, skaistā mežu un Gaujas senteku ielokā Jūs atradīsiet viesu namu “Leiputrija”. Izbaudiet Latvijas lauku mieru un dabas labumus pavisam netālu no galvaspilsētas!

  5. Lēciens ar izpletni - Izbaudiet satraucošas sajūtas 200 km/h brīvajā kritienā. Bet pats svarīgais, ka lēciens ar izpletni ir kaut kas ļoti pozitīvs un sniegs Jums pilnīgu brīvības sajūtu!

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

Tēvu dienas dāvanu idejas un padomi
Tēvu dienas dāvanu idejas un padomi Mēs Jums piedāvājam ideju sēriju, ko uzdāvināt tētim, dāvanu idejas par kurām varbūt Jūs iepriekš nebijāt domājis un kuras viņš noteikti mīlēs. Lai sniegtu tētim ideālu dāvanu, mums vispirms jāpadomā par to, kāda veida personība viņš ir un kāda veida aktivitātes viņam iet pie sirds. Lasīt vairāk
Vīriešu dienas dāvanu idejas un padomi
Vīriešu dienas dāvanu idejas un padomi Vai Jūs vēlaties pārsteigt savu mīļoto vīrieti šī gada Vīriešu dienā, bet nezināt, kas varētu būt piemērota dāvana šiem svētkiem? Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu izvēlēties piemērotu dāvanu savam mīļotajam vīrietim un sagādātu viņam patiesi neaizmirstamu 19. Novembri! Lasīt vairāk
Ko dāvināt draugam?
Ko dāvināt draugam? Draugi ir ģimene, kuru izvēlaties, cilvēki, kuri Jūs pieņem savā dzīvē un kuri Jūs mīl tieši tādu, kāds esat. Ir draudzība, kas izveidojusas laika gaitā, cita ar pieredzi, uzticību un pat mūsu dzīves smagākajos brīžos varam atrast labākos draugus. Uzzini, ko dāvināt draugam, izlasot šo rakstu! Lasīt vairāk