facebook

Dāvana tēvam

Dāvana tēvam

Jūsu tētis ir Jūsu piemērs, padomdevējs, skolotājs un draugs. Pārsteidz viņu ar dāvanu, kas atbilst viņa personībai un vajadzībām. Kategorijā “Dāvanas tēvam” mēs esam sakopojuši unikālas dāvanas tieši tētiem un šīs dāvanas noteikti sagādās prieku ikvienam tētim! Izvēlieties dāvanu no mūsu plašā piedāvājumu klāsta, mēs esam padomājuši par pilnīgi visu no A līdz Ž, lai sniegtu Jums iespēju atrast visideālāko dāvanu tētim!

Izvēloties dāvanu tētim, ir svarīgi ņemt vērā viņa ikdienas rutīnu, vaļaspriekus un to, vai viņam patīk pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni, vai vienatnē. Ja Jūsu tētis ir cilvēks, kuram patīk būt kopā ar citiem, uzaiciniet viņu uz kādu kultūras pasākumu, izsmalcinātu ceļojumu jaunā garšu pasaulē vai varbūt pat lidojumā ar gaisa balonu pāri Latvijai! Vissvarīgākais ir dot savam tētim ne tikai dāvanu, bet arī laiku kopā un atmiņas! Izmēģināt jaunas pieredzes ir daudz jautrāk kopā un tas rada unikālas atmiņas!

Ja Jūsu tētis tomēr ir vairāk vientuļnieks un vēlas laiku pavadīt vienatnē, padomājiet, vai viņam labāk patiktu aktīvā atpūta vai mierīgāka un klusāka atpūta brīvā dabā. Aktīvā atpūta ne tikai stiprina ķermeni bet arī bagātina personību, turklāt, ir pierādīts, ka fiziskās aktivitātes mazina stresu, palielina koncentrēšanos un padara dzīvi krāsaināku. Dodiet tētim iespēju piedzīvot laivu braucienu pa upi, mudiniet viņu izmēģināt ātruma un ūdens kombināciju vai arī apbrīnot panorāmas no putna lidojuma skatu punkta un daudz ko citu! Šeit atradīsiet dažādas izklaides uz sauszemes, ūdenī un gaisā, Jums atliek izvēlēties piemērotāko stihiju Jūsu tētim!

Ja Jūsu tētis visvairāk izbaudītu kaut ko pavisam mierīgu, izvēlieties kādu no SPA piedāvājumiem ar naktsmītni un vakariņām! Palutiniet savu mīļo tēti ar SPA procedūrām un masāžām! Uzturēšanos jebkurā no mūsu piedāvātajām viesnīcām Jums vienmēr ir iespēja papildināt ar kādu interesantu aktivitāti, ekskursiju, sportu un daudz ko citu. Sniedziet tētim labsajūtu piepildītu nedēļas nogali, tas palīdzēs mazināt spriedzi, izrauties no ikdienas rutīnas un sniegs enerģiju un veselību.

Kategorijā “Dāvanas tētim” ikdienu atradīsiet kaut ko jaunu un interesantu. Atrodiet dāvanu, kas rotās Jūsu tēta seju ar smaidu un parādīs viņam, cik ļoti Jūs viņu mīlat.