facebook

Dāvana vectēvam

Vectēvs ir viens no vissvarīgākajiem cilvēkiem, tāpēc dāvanas izvēle vectēvam ir ļoti svarīgs process. Mūsu mājaslapā Jūs atradīsiet plašu piedāvājumu klāstu senioriem. Šeit, dāvanas dos viņiem iespēju atstāt mājas un baudīt gardu maltīti restorānā, izbaudīt SPA procedūras vai izmēģināt kaut ko jaunu un negaidītu! Atmodiniet sava vectēva zinātkāri, sniedziet viņam vispiemērotāko dāvanu un izrotājiet viņa seju ar smaidu!

Ko dāvināt vectēvam?

Padomājiet par Jūsu vectēva vaļaspriekiem. Padomā par to, ko viņam patīk darīt brīvajā laikā un kas viņam šobrīd dzīvē varētu pietrūkt. Šādā veidā, Jūs padarīsiet dāvanas izvēli nedaudz vienkāršāku! Iespējams vectēvs ir sen sapņojis izbaudīt ko jaunu, vai varbūt viņš pavisam vienkārši nevēlas justies vientuļš un gribētu pavadīt laiku kopā ar ģimeni radot skaistas atmiņas.

Ja Jūsu vectēvam nav izteiktu vaļasprieku, Jūs vienmēr varat sniegt viņam iespēju izrauties no mājam un pavadīt nedēļas nogali kaut kur citur! Mēs piedāvājam dažādas lauku mājas un viesnīcas, atkarībā no Jūsu vectēva vēlmēm! Viesnīcas piedāvās ekskluzīvu servisu, gardas maltītes un vairākums SPA procedūras. Lauku mājas piedāvās vairāk brīvības un miera, daudzas no mūsu lauku mājām arī piedāvā pirtis ar pirts procedūrām! Ideāls veids kā atgūt spēkus jaunai nedēļai!

Ja vectēvs izbauda kultūras pasākumus, Jums vienmēr ir iespēja iegādāties teātra biļetes, ekskursijas kā arī teorētiskas un praktiskas nodarbības, kas palīdz sasniegt pilnīgu harmoniju - nav grūti izvēlēties intelektuālu brīvā laika pavadīšanas laiku! Šāda dāvana vectēvam ne tikai viņu iepriecinās, bet arī atraisīs viņa radošo potenciālu. Katrā cilvēkā slēpjas radošums, to tikai ir nedaudz jāpameklē, iespējams, ka tieši tagad ir īstais laiks, lai to izdarītu!

Latvija ir slavena ar dabu un iespējams Jūsu vectēvam ir īpašas attiecības ar to! Kāpēc gan nepiedāvāt vectēvam iespēju pavadīt laiku brīvā dabā, laivojot pa upi, apbrīnojot pilsētas un saulrietus no kuģīša vai panorāmas no putna lidojuma skata punkta? Pēc aizraujošas dienas uzaiciniet vectēvu uz gardēžu cienīgu maltīti kādā no mūsu piedāvātajiem autentiskajiem restorāniem. Restorānu komanda parūpēsies par to, lai Jūsu vectēvs justos kā mājās un var pilnībā atpūsties un izbaudīt garum gardu maltīti!

Dāvanas vectēvam ir unikāla iespēja iepriecināt vectēvu un jauki pavadīt laiku ģimenes lokā!