facebook

Dāvana kolēģim

Dāvana kolēģim bieži vien var sagādāt galvassāpes, Jūs šajā grūtajā lēmumā neesat viens! Jautājums par to, ko dāvināt kolēģim, ir daudzu cilvēku prātos, jo, lai arī mēs daudz laika pavadām kopā ar saviem kolēģiem, mums ne vienmēr ir ciešas attiecības ar viņiem ārpus darba vides. Mēs esam sagatavojuši vislielāko dāvanu izvēli, mēs piedāvājam vairāk nekā 1500 dāvanu piedāvājumus visā Latvijā, un to starpā Jums ir iespējams atrast vispiemērotāko dāvanu kolēģim!

Kā izvēlēties dāvanas kolēģim?

Izvēloties dāvanu kolēģim, vissvarīgākais, kas jāņem vērā ir svētki vai notikums, kuros šī dāvana tiek pasniegta. Dzimšanas diena, ziemassvētki, Jaunais gads, ikvienā no šiem notikumiem Jūs varat izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajām SPA vai skaistumkopšanas procedūrām kā arī aktīvajām un pat ekstrēmajām aktivitātēm! Izvēloties dāvanu, Jums arī vajadzētu padomāt par Jūsu kolēģa vaļaspriekiem un par to, kā viņš pavada savu brīvo laiku. Vai viņam patīk pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai vienatnē? Kad visi iepriekšminētie jautājumi ir apsvērti, dāvanas izvēle būs diezgan vienkārša, un mūsu saitē atradīsiet ko piemērotu gan miera mīļiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem

Sviniet kopā!

Lai gan bieži saka, ka bizness un ģimene ir divas dažādas pasaules, darba kolēģi laika gaitā kļūst par mazu ģimeni! Tātad, ja viens kolēģis kaut ko svin, kāpēc gan neaicināt visus kolēģus svinēt kopā? Ja vēlaties piedzīvot ko jautru un aktīvu sarīkojiet paintbola sacensības, kuras iespējams papildināt ar pikniku vai iekštelpu līdz paņemto mielastu! Iespējams, ka vēlaties saliedēt komandu cenšoties atminēt kādu no kvesta istabām! Visas šīs aktivitātes ir paredzētas, lai draugu kompānija pavadītu laiku kopā jautrā gaisotnē! Iespējams, ka šī būtu vispiemērotākā dāvana Jūsu kolēģim un visai kompānijai!

Ja joprojām nezināt ko dāvināt kolēģim….

Ja Jums nav ciešas attiecības ar kolēģi un Jums tiešām nav ne mazākās idejas, kas būtu piemērota dāvana kolēģim, tā nav problēma – jauku žestu varat sniegt diezgan neitrālā, bet atalgojošā viedā. Jā, runa iet par to, ka kolēģis pats var izvēlēties sev piemērotāko dāvanu, ja Jūs viņam pasniegsiet dāvanu čeku! Mēs piedāvājam, iespējams, visplašāko dāvanu čeku klāstu Latvijā. Tik plaša izvēle ļaus atrast vispiemērotāko dāvanu pat visizvēlīgākajam cilvēkam.

Neatkarīgi no tā, kā Jūs nolemsiet pārsteigt kolēģi, mums nav šaubu, ka mūsu dāvanu idejas kolēģim šo cilvēku iepriecinās.