facebook

Online labsajūtas studijas WELLNEST STUDIO abonements

-13%
Atlaide

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Labsajūtas studija WELLNEST STUDIO piedāvā vairāk nekā 10 dažādas vingrošanas programmas dažādiem sagatavotības līmeņiem un vēlmēm. Fitness, joga, meditācija, elpošanas vingrinājumi, receptes Tev ērtā vietā un laikā!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Online labsajūtas studijas WELLNEST STUDIO 1 mēneša abonements

Svarīgi:

Ar visiem Wellnest Studio piedāvājumiem varat iepazīties mājas lapā www.elinavanaga.com. Lai aktivizētu abonementu, lūgums rakstīt e-pastu uz elina.vanags@gmail.com, norādot dāvanu kartes rezervācijas kodu. Pirms uzsākt vingrošanu, ieteicams konsultēties ar ārstu.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "WELLNEST STUDIO" - www.elinavanaga.com
Ilgums: 1 mēnesis
Personu skaits: 1
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Visa Latvija
Reģions: Kurzeme, Latgale, Zemgale, Vidzeme, Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

33,90 €

-13 %

39,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +34

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
WELLNEST STUDIO
+371 29294560
Google 5 / (104)
 • Kā pusmūža skrējējam, kurš pārvalda vairākas nelielas hroniskas traumas (ikru, papēžu, IT siksnu utt.), viņu piedāvātais masāžas pakalpojums ir ārstniecisks un relaksējošs, vienlaikus par saprātīgu cenu salīdzinājumā ar citiem vietējiem spa.
 • Esmu bijis Wellnest klients kopš uzņēmuma darbības sākuma, un es varu jums pateikt tikai to, ka viņi centīsies nodrošināt, lai viņu klienti būtu vislabāk piemēroti neatkarīgi no tā, vai viņi meklē nodarbības vai perfektu masāžu. Īpašnieki Bill & Nicole noteikti ir izveidojuši brīnišķīgu uzņēmumu kopienai. Es zinu, ka viņu bizness turpinās attīstīties arī turpmāk. Vienkārši izmēģiniet viņus, jums nebūs žēl. Mana 5 zvaigžņu atsauksme ir balstīta uz personīgo apmācību, ko esmu veicis kopā ar Bilu. Viņš pielāgos jūsu treniņu, ja ir kaut kas, ko nevarat izdarīt. Viņa zināšanas un profesionalitāte parādās caur rezultātiem, ko jūs redzēsiet. Man katru mēnesi ir masāžas ar Džesiku, kura ir absolūti brīnišķīga. Viņa uzklausa jūsu pieprasījumus un jomas, kurām nepieciešama papildu aprūpe. Vienmēr gaidu savas masāžas!
 • Ikvienam, kurš domā par vietu, kur trenēties, es ļoti iesaku WellNest Studios Latham. Pirms dažiem mēnešiem es tur sāku apmeklēt nodarbības un veikt personīgos treniņus, un es nevarēju būt laimīgāks. Visi darbinieki, ar kuriem esmu strādājusi, ir pozitīvi, motivējoši un ļoti prasmīgi savā darbā. Personīgā uzmanība un klientu apkalpošana ir izcila. Katrs treneris un instruktors lieliski spēj pielāgot treniņu cilvēka vecumam un spējām, viņi ieklausās jūsu personīgajos mērķos un palīdz tos sasniegt. Studija ir tīra un labi aprīkota jebkura līmeņa vingrinājumiem, kurus jūs varētu meklēt. No personīgajiem treniņiem līdz jogai un beidzot ar treniņnometni, tas ir bijis lieliski.
 • Es nevaru pateikt, cik lieliski, brīnišķīgi, izcili, profesionāli un patiesi gādīgi ir VISI WellNest darbinieki! Man tur ir veiktas masāžas, un tās ir KONSEKVENTI labākās masāžas, kādas man jebkad ir bijušas! Man ir veiktas masāžas visā valstī, un tās VISAS pat netuvojas WellNest. Mana mīļākā masāžas terapeite ir Džesika! Viņa ir FANTASTISKĀ, PROFESIONĀLA, un viņas rokas ir SELĪTAS! Es nevaru pateikt, cik reizes esmu rezervējis 90 minūšu masāžu citā spa, un terapeits beidza masāžu pēc aptuveni 70 minūtēm. NAV JESSICA un NOT WELLNEST! Viņi masē līdz pēdējai 90 minūšu sekundei. Īpašnieks Bils ir tik elastīgs, profesionāls un pārsteidzošs. Es jūtos kā mājās WellNest. Arī cenas ir brīnišķīgas, taču pieredzi nevar salīdzināt ne ar vienu vietu galvaspilsētas reģionā un valsts mērogā. Spa ir tik elegants un skaists! Tas ir nevainojams un dekorēts tik eleganti! Ņemiet vērā manu padomu un izmēģiniet WellNEst, jūs NEKAD nebūsiet vīlušies. Paldies Bilam un Džesai! Tu esi mīlēts
 • Pēc šķiršanās es biju gatava atkal uzņemties atbildību par savu veselību, taču man bija vajadzīga palīdzība, un es nezināju, kur vērsties. Un tad es atradu WellNest Studios. Sākumā es iztēlojos, kā trenējos lielas trenažieru zāles stūrī, kur bija pilni piemēroti cilvēki, bet istabā bijām tikai mans treneris un es (tas bija MILZĪGS atvieglojums). Es uzreiz jutos mierā un varēju koncentrēties tikai uz sevi. Viņi strādāja atbilstoši manam grafikam un fiziskās sagatavotības līmenim. Mani pilnvaroja mani treneri, kuri izvirzīja manus fitnesa mērķus un pārvērta tos par treniņu. Pirms es to sapratu, es sasniedzu savus mērķus un pārspēju savu personīgo rekordu. Man patīk savas treniņu dienas, un tieši Bila un visa WellNest personāla dēļ esmu stiprāks un veselāks nekā jebkad agrāk.
Komentāri