facebook

Ķermeņa masāža grūtniecēm Klaipēdā

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

Skaistumkopšanas salons un ģimenes labsajūtas centrs "Familia sana" piedāvā Jums patīkamu un relaksejošu atpūtu, kas Jums nāks tikai labumā. Mūsu salonā variet apvienot patīkamo ar lietderīgo - izbaudīt relaksejošu masāžu un ārstēt savu ķermeni.

Jaunās dzīvības gaidībās ļoti aktuālas kļūst terapijas, kuras palīdz atsābināties, nomierināties, un palīdz ķermenim pielāgoties izmaiņām. Viens no šādiem veidiem ir masāža, jo tā samazina sāpes mugurā, locītavās, mazina galvas sāpes, muskuļu saspringumu, uzlabo asinsriti un miegu, mazina stresu un uztraukumu. Tā palīdzēs grūtniecei atslābināties, stiprina visu ķermeni, un palīdz sagatavoties dzemdībām. Topošo māmiņu masē guļot uz sāna, izmantojot maigas apļveida kustības, gludot, nedaudz beržot ķermeni. Liela uzmanība tiek pievērsta jostas daļai - tā tiek mazinātas sāpes. Masāžas laikā tiek izmantotas naturālas eļļas, kas mīkstina ādu, un palīdz izairīties no strijām, kas parādās novājinātas ādas un spriedzes iespaidā. Pastāvīgi veiktas masāžas palīdz sagatavoties dzemdībām, kā arī atgriezt spēkus pēc dzemdībām. Masāža nepieciešama ne tikai topošajai māmiņai, bet arī bērnam, lai tas augtu, kļūtu stiprāks, un vesels nāktu šajā pasaulē. Masāža netieši ietekmē bērnu caur ādas stimulācijām. Jo labāk sieviete jūtas grūtniecības laikā, jo vieglāka būs grūtniecība un dzemdības.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • 50 min. ilga ķermeņa masāža grūtniecēm, kas palīdzēs atpūsties, nostiprinās visu ķermeni un palīdzēs sagatavoties dzemdībām;

Svarīgi: Reģistrācija: Es V 10.00 16.30. Prombūtni jāpaziņo 24 stundas iepriekš.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: Ģimenes atveseļošanās centrs Familia sana , J. Janonio g. 14, Klaipėda
icon time
Ilgums: 50 min.
icon person
Personu skaits: 1
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon massage
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa
icon place
Valsts: Lietuva
icon place
Vieta Lietuvā: Klaipēda
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
info
Kupona valoda: Angļu
Vieta kartē

Komentāri