facebook

Izklaide Anīkščos

(9)

Atrodoties Lietuvas lielajās mežainajās teritorijās, Anīkšči piedāvā savdabīgu un mierīgu izklaides pieredzi, kā arī daudzveidīgas iespējas iegādāties interesantas dāvanas, atspoguļojot šīs nelielās pilsētas dabas un kultūras bagātības.

Dabas iemītnieki un piedzīvojumu meklētāji Anīkščos var gūt neaizmirstamu pieredzi, izbaudot pastaigas mežā, riteņbraukšanu vai pat peldēšanu skaistajos Anīkšču ezera ūdeņos. Dāvanas saistītas ar aktīvu atpūtu, piemēram, pārgājienu vai riteņbraukšanas ekskursijas, var būt lielisks veids, kā izbaudīt šīs vides skaistumu.

Mākslinieku amatniecības izstrādājumi un tautas mākslas dāvanas ir vēl viena dāvanu ideja Anīkščos. Vietējie mākslinieki bieži veido unikālus darinājumus, kas iemieso vietējās kultūras un dabas ievirzi. Tādēļ dāvanas, piemēram, rokdarbu izstrādājumi, gleznas vai amatniecības priekšmeti, var būt autentiski un īpaši.

Arī kulinārie piedzīvojumi tiek piedāvāti Anīkščos. Piemēram, gardēžu izstrādājumi, sieru komplekti vai zemnieku tirgus dāvanu sertifikāti, var būt gardi un oriģināli pārsteigumi.

Iegādājoties dāvanas Anīkščos, vērts ņemt vērā arī kultūras pasākumus un notikumus, kuri piedāvā aizraujošus un izglītojošus mirkļus. Biļetes uz vietējām izrādēm, koncertiem vai festivāliem var būt lielisks veids, kā piedzīvot Anīkšču kultūru un iegūt pozitīvas emocijas.

Visbeidzot, dāvanas Anīkščos var īpaši pieskaņot vietējai dabai un kultūrai, radot prieku tiem, kuri novērtē dabas klusumu un mieru, ko piedāvā šī nelielā pilsēta.

Parādīt vairāk

Filtrs

 • Kategorija
 • SPA un skaistums (1)
 • Ūdens izklaide (2)
 • Auto moto izklaide (2)
 • Lidojumi (1)
 • Nakšņošana un atpūta (5)
 • Aktīvas un ekstremālas (4)
 • Cena
 • no 5€ līdz 20€ (1)
 • no 20€ līdz 50€ (2)
 • no 50€ līdz 100€ (1)
 • no 100€ līdz 200€ (3)
 • no 200€ līdz 400€ (3)
 • Dalībnieku skaits
 • 1 (2)
 • 2 (5)
 • 3 (2)
 • 4+ (3)
 • Pakalpojuma sniedzējs
 • Barono Vila (4)
 • Motorsportas (2)
 • Šventosios Slėnis (1)
 • Bangenis (1)
 • Anykštietiškos vandens pramogos (1)

Izklaide Anīkščos

Ja nedēļas nogalei meklējat jaunu un vēl neapmeklētu pilsētu, Anīkšči ir ideāls risinājums īsām brīvdienām! Jau šobrīd visapmeklētākās Lietuvas pilsētas, piemēram Druskininki vai Birštona, ietver dzejnieka A. Baranauska aprakstīto dabas stūri – Anīkščus. Pēdējā laikā šī pilsēta ir kļuvusi populārāka, kuru apmeklētāji novērtē dēļ dabas skaistuma un iespējas izjust pilnīgu mieru prom no pilsētas kņadas. Anīkšči ir slaveni ne tikai ar leģendāro Puntukas akmeni un šeit Jūs noteikti atradīsiet ko darīt un redzēt. Tā ir ideāla vieta, kur saplūst ar dabu un tajā pašā laikā izbaudīt aktivitātes, kas šajā apkārtnē netrūkst!

Ko darīt Anīkščos? Izklaide un aktivitātes

Anīkšči ir piepildīti ar jautrām aktivitātēm gan pieaugušajiem, gan ģimenēm ar bērniem. Šeit atradīsiet daudz dažādu aktivitāšu brīvā dabā. Visticamāk ar vienu dienu Anīkščos nebūs pietiekami, un Jūs vēlēsieties atgriezties atkal un atkal.

Ja ieradīsieties Anīkščos ar ģimeni vai lielākā draugu lokā, mēs ieteiktu apmeklēt slaveno labirinta parku vai Dainavas piedzīvojumu ieleju, kuru īpaši iecienījušie jaunākie ceļotāji. Šīs ir vietas, kurās Jūs varēsiet aktīvi pavadīt brīvo laiku kopā ar saviem mīļajiem.

Tie, kas vēlas tuvāk iepazīt šo novadu, var rezervēt ekskursiju ar gidu, kuras laikā apmeklēsiet vietējos apskates objektus un uzzināsiet daudz jauna. Vietējo apkārtni iespējams arī apskatīt iznomājot Segway. Šaušanas aktivitātes neatstās vienaldzīgus tos, kam patīk izjust asākas sajūtas. Šeit Jums ir arī iespējas izmēģināt savas iemaņas kartinga vai autokrosa trasēs. Izjādes ar zirgiem Anīkščos ļaus Jums atklāt jaunus vai jau uzmēģinātus vaļaspriekus!

Ja vēlaties izmēģināt kaut ko pilnīgi jaunu un ierastās izklaides, kā piemēram, kartings ir nedaudz apnikušas – kamaniņu trase “Kalita kalns” Jums piedāvās kaut ko pavisam jaunu un tai būtu jābūt Jūsu aktivitāšu sarakstā. Šī ir gandrīz 500 metru gara trase, kur kamaniņu brauciens ir iespējams visa gada garumā. Neaizmirstiet paņemt līdzi draugu, jo brauciens divatā noteikti būs interesantāks un paliks atmiņā uz ilgāku laiku!

Ja izlemjat apmeklēt Puntukas akmeni, nepalaidiet garām iespēju izstaigāt Šventoji dabas taku. Apmeklējiet arī tūristu iecienīto koku vainagu taku, kas kopš tās atkalšanas ir saņēmusi lielu apmeklētāju skaitu. Droši vien daudzi no Jums jau ir dzirdējuši par šo vietu vai pat jau to ir apmeklējuši, tā ved caur koku galotnēm un šeit varēsiet apbrīnot Svētās upes līkumus no skatu torņiem!

Kur pārnakšņot?

Pat sliktos laika apstākļos Anīkščos atradīsiet ko darīt un Jums noteikti nav jāatceļ ceļojuma plāni. Nakšņošana un relaksācija Anīkščos var kļūt par visideālāko nedēļas nogales plānu! SPA Vilnius ir viena no populārākajām vietām Anīkščos, kur atpūtnieki uzturas nedēļas nogalē. Šī ir lieliska vieta Jūsu atpūtai, kur atradīsiet plašas un ērtas istabas un šeit netrūks ūdens un SPA prieku! Mieru sajutīsiet tiklīdz ieradīsieties – kompleksu ieskauj priežu mežs, pa kura takām staigājot Jūs sajutīsiet harmoniju ar dabu.

Vai meklējat vietu, kur palikt kopā ar bērniem? Izmēģiniet atpūtas un izklaides oāzi Gradiali, kas atrodas Rubikiai ezera krastā. Šeit Jūs izbaudīsiet ne tikai plašos villas dzīvokļus, gardēžu cienīgus ēdienus restorānā un ūdens izklaides, bet arī izjutīsiet dabas klusumu un mieru. Gradiali villas ir īpaši piemērotas tiem, kas meklēt privātu atpūtu un klusumu dabas ieskautā vietā.

Barona villa ir vēl viena brīnišķīga atpūtas vieta, ko ieskauj elpu aizraujoša daba. Mūsdienīgais villu komplekss atrodas privāta ezera krastā. Šeit Jūs varēsiet ērti pavadīt laiku dzīvoklī, kā arī iegremdēties dabas piedāvātajās izklaidēs: vērot staltbriežu un dambriežu ganāmpulkus, makšķerēt, pastaigāties pa meža takām vai apmeklēt Akmens muzeju.

Kur paēst?

Arī gardas ēdināšanas vietas Anīkščos netrūkst. Ja esat apmeties iepriekšminētajā SPA Vilnius kompleksā, Barona villā, atpūtas un izklaides parkā Gradiali, izmēģiniet šajos kompleksos piedāvātos restorānus. Maltītes ir gardas un ēdienkarte ir plaša un veģetāriešiem draudzīga.

Ja staigājat pa vecpilsētu, apmeklējiet ģimenes restorānu “5 dot”, kur jutīsieties kā Itālijā! Ēdiens šeit ir patiešām gards un vide silta un mājīga!

Vēlies nogaršot tradicionālos cepelīnus un izbaudīt gardu kafiju? Ej uz „Pasagėlę“ un nobaudi īstu Lietuviešu virtuvi, mājīgā atmosfērā pie kamīna!

Anīkščos atradīsiet izklaides pārpilnību un relaksēsieties no sirds! Mūsu mājaslapā Jūs atradīsiet ideālas dāvanas Anīkščos!