facebook

Izbraucieni ar veikbordu Rīgā

(2)

Veikbords Rīgā piedāvā neaizmirstamu piedzīvojumu tiem, kuri mīl aktīvu atpūtu un vēlas izbaudīt adrenalīna lādiņu. Dāvanu karte veikborda braucieniem Rīgā ir izcils veids, kā iepazīties ar šo aizraujošo ūdens sporta veidu un piedzīvot lielisku izklaidi Gaujas upē.

Veikbords ir moderns un  ar adrenalīnu pilns ūdens sporta veids, kas sniedz iespēju piedzīvot ātrumu un brīvības sajūtu. Gaujas upes straume Rīgā ir lieliska vieta šāda veida izklaidei, piedāvājot gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem interesantu un piedzīvojumiem bagātu pieredzi.

Dāvana karte veikborda braucieniem Rīgā ir ceļš uz aizraujošu piedzīvojumu, kas piemērots gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Šis ir lielisks veids, kā pārsteigt draugus un tuviniekus dzimšanas dienā, jubilejā vai jebkurā citā svētku vai dzīves notikumā.

Veikborda brauciens Rīgā ar dāvana karti sniegs iespēju izbaudīt brīvības sajūtu ūdens vidē, mācoties pārvaldīt veikbordu un baudot skaisto Gaujas apkārtni. Piesaistot ūdens sporta cienītājus, šāda veida dāvana paliks atmiņā kā viens no aizraujošākajiem brīžiem dzīvē.

Parādīt vairāk

Filtrs

  • Cena
  • no 20€ līdz 50€ (2)
  • Dalībnieku skaits
  • 1 (2)
  • 2 (2)
  • 3 (2)
  • 4+ (2)
  • Pakalpojuma sniedzējs
  • veikparks.lv (1)
  • RIGA WAKE Zaķusala (1)

Veikbords Rīgā

Vai nevarat izdomāt, ko darīt šajā nedēļas nogalē? Mājas jau ir apnikušas, pastaigas pa rajonu arī neiet pie sirds? Vai vēlaties pilnībā izrauties no ikdienas un aizmirst visas rūpes? Mūsu komanda steidz Jums palīdzēt! Vai ziemā Jums patīk snovot un vēlaties atrast vasarai alternatīvu? Kā būtu ar veikborda sporta apgūšanu? Veikbords Rīgā ir lielisks sporta veids ātruma cienītājiem. Mēs esam pārliecināti, ka Jūs nekad iepriekš neesat pieredzējis šādas sensācijas.

Veikbords ir ļoti jautrs un ekstrēms sporta veids, kuru var apgūt diezgan ātri un vienkārši – un tie ir lieliski jaunumi tiem, kuri to vēl nekad nav izmēģinājuši! Visu nepieciešamo aprīkojumu saņemsiet veikborda skolā. Šeit Jums būs iespēja izmēģināt dažādus dēļu modeļus un saprast, kuru vēlaties iegādāties, ja šis sports ir kas tāds, ko vēlaties darīt ikdienu! Pēc šīm nodarbībām varēsiet droši stāvēt uz dēļa un brīvi sērfot pa ūdeni. Pirms nodarbības sākuma, pieredzējis instruktors Jums pastāstīs par vissvarīgākajiem drošības noteikumiem, kas pa visam noteikti Jums ir jāievēro atrodoties trasē.

Veikbordam ir divi tipi: laiva un elektriskais. Laiva tiek uzskatīta par sarežģītāku tehniku, jo laivas vadītājam ir jānodrošina stabils ātrums un piemērota trajektorija, kamēr veikbordists seko laivai turoties pie troses. Elektriskā vinča garantē nemainīgu ātrumu un viļņu neesamību, kas ļauj precīzāk izpildīt trikus un citus elementus. Jebkurā gadījumā, mēs iesakām konsultēties ar instruktoru, lai izvēlētos sev piemērotāko veidu. Veikbors ir lieliska dāvanu ideja, ikvienam, kuram nepatīk sēdēt uz vietas un kurš novērtē jaunas sajūtas un adrenalīna pieplūdumu asinīs.

Viss, kas Jums ir jādara, jāiegādājas dāvanu karte mūsu vietnē veikbordam Rīgā, un mūsu komanda parūpēsies par visu pārējo! Mēs esam pārliecināti, ka šis sporta veids Jums sniegs neaizmirstamu pieredzi, spilgtas un pozitīvas emocijas.