facebook

Peintbols Siguldā

(2)

Filtrs

  • Cena
  • no 50€ līdz 100€ (1)
  • no 100€ līdz 200€ (1)
  • Dalībnieku skaits
  • 4+ (2)
  • Pakalpojuma sniedzējs
  • SIA “POLIGON 1” (2)

 

Lāzertags Siguldā

Lāzertags ir jaunākās paaudzes sports, kas viennozīmīgi ir atkarību izraisoša spēle. Šo spēli var pielīdzināt peintbolam, BET spēlējot lāzertagu Jūs nekad neizjutīsiet sāpes un arēnu nepametīsiet ar zilumiem, jo lāzertags sevī neiekļauj krāsu bumbiņas. Spēļu komplekti ir aprīkoti ar elektroniku, kas nerada nekādu fizisku kaitējumu Jūsu veselībai.

Vai vēlaties izmēģināt lāzertag spēli? Siguldā atradīsiet labākās iespējas brīvā laika pavadīšanai! Lāzertag ir ne tikai aktīva spēle, bet tā ir arī lieliska komandas veidošanas un stiprināšanas spēle, kas palīdzēs kolēģiem satuvināties un jautri pavadīt laiku neformālā vidē.

Lāzertag ir arī lielisks veids, kā mazināt stresu un uz mirkli aizmirst par ikdienas rūpēm. Lāzertags Siguldā noteikti palīdzēs Jums atgūt spēkus jaunai darba nedēļai un pozitīvi ietekmēs Jūsu garastāvokli.

POLIGON 1 ir militārā taktisko spēļu bāze, kur vairākās bijušajās armijas vienības ēkās noris Lāzertag spēles. Šeit Jums būs iespējams izvēlēties kādu no 3 lokācijām. Kazarmas, kas ir trīsstāvīga ēka, kur varēsiet spēlēt visos 3 stāvos, kā arī ēkas pagrabā un pagalmā. Štābs, kas sastāv no divām dažādām ēkām. Un divstāvīga angāra ar šauru gaiteni un dažādām telpām, kuras padarīs Jūsu kariņa spēli interesantu. Ikvienā no ēkām iespējams spēlēt 2 līdz 20 cilvēkiem, kas šo vietu padara interesantu lielākam draugu lokam, vai uzņēmuma kolektīvam. Šeit Jūs izjutīsiet azartu, uzvaras garšu, lieliski organizētu atpūtu un, protams, militārās spēles! Un pats galvenais – arēna ir pieejama visa gada garumā!

Spēlē netiek izmantoti materiāli, kas jebkādā veidā kaitētu videi. Šī būtu ideāla dāvana ikvienam, kam nepieviešams izrauties no ikdienas rutīnas un uzņemt enerģiju pozitīvā veidā! Lāzertag Siguldā ir ideāla dāvana, ko izmantot kopā ar draugiem vai ģimeni un būt drošam, ka ikviens patiesi izbaudīs šo laiku pavadītu kopā! 

Lāzertags ir ļoti līdzīgs peintbolam un airsoft spēlei. Airsoft Siguldā un Peintbols Siguldā ir aizraujošas spēles, ko spēlēt draugu vai ģimenes lokā. Dāvanu karte peintbols Siguldā sniegs neaizmirstamas emocijas ikvienam. Sagādā prieku gan sev, gan saviem draugiem un mīļajiem cilvēkiem un uzdāvini neaizmirstamus piedzīvojumus.