facebook

Kvesti Daugavpilī

(1)

Filtrs

  • Cena
  • no 5€ līdz 20€ (1)
  • no 20€ līdz 50€ (1)
  • no 50€ līdz 100€ (1)
  • Dalībnieku skaits
  • 2 (1)
  • 3 (1)
  • 4+ (1)
  • Pakalpojuma sniedzējs
  • DNL SHOW AGENCY (1)

Kvesti Daugavpilī

Nedēļas nogale ir tepat aiz stūra, un Jūs joprojām neesat izdomājis, kurp doties ar draugiem, ģimeni vai savu nozīmīgo personu? Mums ir lieliska ideja Jums - dāvanu karte Kvesti Daugavpilī! Kā būtu ar aizbēgšanu no darba un mājas darbiem uz brīnišķīgo Latvijas pilsētu - Daugavpili! Daugavpils ir vieta, kur visi jūtas kā mājās! Tāpēc neapšaubāmi brīnišķīga ideja būtu pavadīt dažas dienas šajā mājīgajā pilsētā.

Iepazīstiet pilsētas brīnišķīgās apskates vietas, izbaudiet neparastās ainavas un mājas komforta atmosfēru. Ja Jums un Jūsu tuviniekiem patīk pavadīt laiku oriģināli un interesanti, tad iesakām apmeklēt izlaušanās istabu Daugavpilī! Mēs esam pārliecināti, ka tik aizraujoša aktivitāte atstās tikai labas emocijas un neaizmirstamas sajūtas. Kvesta laikā tiek pārbaudīta Jūsu uzmanība, detaļu uztvere, loģiskā domāšana un, protams, komandas gars. Kvesti Daugavpilī ir lielisks veids, kā pārbaudīt savu apņēmību neparastos un ekstremālos apstākļos. Kvesta mērķis ir paredzētajā laikā izkļūt no kvesta istabas. Dalībniekiem būs jāatrisina mīklas, dažādas problēmas un jāatver slēdzenes. Neuztraucieties, Jūsu komanda varēs izkļūt no izlaušanās istabas, jo spēli uzraudzīs administrators, kurš vajadzības gadījumā sniegs jums mājienu. Papildus spilgtiem iespaidiem patīkams bonuss būs tas, ka pēc visu testu nokārtošanas jūsu komanda saņems mazas dāvanas, kas visiem atgādinās par šo brīnišķīgo dienu!

Ja Jūs apmeklējat šādas kvestu istabas pirmo reizi, tad, protams, jūs interesēs kaut kas jauns. Mēs to esam nodrošinājuši, tāpēc Jūs varat izvēlēties dažādas grūtības pakāpes, ņemot vērā savas komandas vecumu un pieredzi: iesācēji var izvēlēties vieglākus uzdevumus, bet pieredzējuši dalībnieki - sarežģītākus un aizraujošākus stāstus! Būtu arī lieliska ideja dāvināt tuvu esošam cilvēkam dāvanu karti, kas sniegtu viņiem iespēju izlausties no kādas mīklu istabas Daugavpilī vai jebkurā citā Latvijas pilsētā. Šāds pārsteigums ir piemērots tiem, kas mīl loģiskas problēmas un vienmēr cenšas attīstīt savas garīgās prasmes, un, protams, izbauda izklaides draugu lokā! Tāpēc, neapšaubāmi, brauciet uz šo mājīgo pilsētu un pārbaudiet sevi un savus mīļos veiklībā un atjautībā!

Pavadiet interesantu laiku kopā kādā no Daugavpils kvestiem! Izlaušanās istaba Daugavpilī būs lieliska dāvana ikvienam!