facebook

Vienas reizes vispārēji atveseļojošas jāšanas nodarbība "Fit Ride"

BEZMAKSAS DĀVANU PIEGĀDE UN IEPAKOŠANA LĪDZ ZIEMASSVĒTKIEM

Vairāk informācijas

Veselību veicinoša jāšana ir veidota pēc individuāla plāna, atkarībā no Jūsu fiziskās sagatavotības līmeņa. Mūsu nodarbība "Fit Ride" tiek balstīta uz reitterapijas pamatprincipiem. Šī nodarbība lieliski uzlabos Jūsu asinsriti, stāju, līdzsvaru, koordināciju, elpošanu un muskuļu tonusu. Tāpat arī labvēlīgi ietekmē psihi, miega kvalitāti un mazina stresu. Zirgi, labāk nekā jebkuri citi dzīvnieki, spēj palīdzēt no dažādām slimībām. Īpaši iesakām jāšanu ar zirgu sekojošajos gadījumos - balsta un kustību orgānu saslimšanas, centrālās un perifērāš nervu sistēmas slimības, sirds un asinsvadu slimības, elpošanas orgānu saslimšanas (remisijas fāzē), kā arī depresijas, stresa, pārslodzes, hroniska noguruma un slikta miega profilaksei.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Drošības instruktāža;
  • Veselības vitālo rādījumu noteikšana;
  • Teorijas apgūšana;
  • Jāšanas nodarbība pēc individuāla plāna (iesildīšanās, vingrojumu izpilde, lokanības un elpošanas vingrojumu izpilde);

Svarīgi: Piedāvājumu iespējams izmantot tikai darba dienās, pēc iepriekšēja pieraksta. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija vismaz 1 nedēļu iepriekš, sūtot SMS ziņu ar vārdu un dāvanu kartes rezervācijas kodu, kā arī ģimenes ārsta izziņu par veselības stāvokli un pieļauto slodzes pakāpi ar atļauju nodarboties ar jātnieku sportu. Nepilngadīgajiem bērniem nepieciešama vecāku vai tiesiesku aizbildņu klātbūtne. Svara ierobežojums 100 kg.  Kontrindikācijas: alerģija uz dzīvniekiem, bailes no zirga, hemofīlija, djušēra miopātija, neoperēta spina bifida, hemoroīdi, labdabīgi un ļaundabīgi audzēji, visas slimības akūtā periodā, hroniskas slimības akūtā periodā, hroniskas slimības akūtā fāzē, sirds-asinsvadu sistēmas dekompensācija, sirds mazspējība, nestabila stenokardija, paroksizmāla mirdzaritmija, kardiostimulators, stāvoklis pēc operācijas uz sirds agrāk par 1 gadu, hipertoniskā slimība (2-3 pakāpe).

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: "Happy Hobby Horses" - Bauskas novads, Mežotnes pagasts, Jumpravas pils (maijs-oktobris) VAI Mārupes novads, „Namiķi-1“ (novembris-aprīlis)"
icon time
Ilgums: 40 min.
icon person
Personu skaits: 1
icon clothes
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon info
Īpašības: Derīgs tikai darba dienās
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Jumprava, Rīga
icon place
Reģions: Vidzeme, Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē
Happy Hobby Horses

48,00 €

-9 %

53,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Happy Hobby Horses
+371 25415570

Komentāri