facebook

Aizrajošs kvests "Aģenta K Dienasgrāmata"

Jauns

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Ir 1942. gads. Aģents K ir ieguvis vienu no Nacistu Šifrēšanas Sistēmas Galvenajām Atslēgām, ko tālāk nodevis savai uzticības personai. Šī šifrēšanas atslēga šobrīd atrodas drošā vietā Auchiburgā. Jūsu uzdevums ir doties turp, lai sekojot jums atstātajiem pavedieniem, atrastu atslēgu, to iznestu no pilsētas un nodotu sabiedrotajiem.

Šim kvestam ir tikai viens spēles līmenis, kas ir izaicinošs. Šo kvestu mēs iesakām izvēlēties kā 1. misiju mūsu laukumā, ja jūsu komandā vairākums dalībnieku ir vecumā virs 14 gadiem. Šajā misijā jums būs jārisina salīdzinoši vienkāršs pamatuzdevums, kas sastāv no 12 āra lokācijām. Paralēli tam jums būs jāapmeklē vēl 6 lokācijas, lai iegūtu dokumenta laika kodus, ja vēlaties savu pamatuzdevumu veikt drošībā, neslēpjoties un nebaidoties no sargu pēkšņas dokumentu pārbaudes.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 2 stundu kvests Aģenta K dienasgrāmata 2 personām

Svarīgi:

Obligāta iepriekšēja rezervācija. Patstāvīgi spēlē piedalīties var personas no 10 g.v. Dalībniekiem, kas jaunāki par 10 gadiem, spēles laukumā jādodas pilngadīgas personas pavadībā. Spēlē var piedalīties arī papildu dalībnieki - uz vietas pakalpojuma vietā, jāpiemaksā 20 EUR par katru papildu dalībnieku (maksimālais dalībnieku skaits vienā komandā - 10, maksimālais dalībnieku skaits - 80).

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "EscapeTown 1942" - "Auči", Krimuldas novads
Ilgums: 2 stundas
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Ragana, Krimulda, Sigulda
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

40,00 €

 • Reģistrējies un saņem lojalitātes punktus: +40

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
EscapeTown 1942
+371 22129065
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām