facebook

Kvests "Profesora L. Popova Vēstules Atšifrējums"

Jauns

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Ir 1942. gads. Auchiburgas pretošanās kustības vadītājs, Profesora L.Popovs ir nosūtījis šifrētu vēstuli Britu izlūkdienestam. Pagaidu informācija ļauj domāt, ka vēstules saturs varētu sevī ietvert bezvēsts pazudušā Aģenta K atrašanās vietu. Ir zināms, ka Aģents K no Nacistu centrālās bāzes ir veiksmīgi iznesis nozīmīgu priekšmetu, līdz ar to viņa izglābšana ir vitāli svarīga šajā ārkārtīgi saspringtajā kara posmā. Jūsu uzdevums ir doties uz Auchiburgu, sekot jums atstātajiem pavedieniem, lai atšifrētu šo Profesora L.Popova vēstuli.

Šo kvestu spēles līmenī pastaiga pa parku mēs iesakām izvēlēties kā 1. misiju mūsu laukumā, ja jūsu komandā vairākums dalībnieku ir vecumā no 6-9 gadiem. Šo kvestu spēles līmenī izaicinošs mēs iesakām izvēlēties kā 1. misiju mūsu laukumā, ja jūsu komandā vairākums dalībnieku ir vecumā no 9-14 gadiem. Šī ir vienkāršas uzbūves misija, kurā jums būs jāatrod 15 simboli, kas ļaus atšifrēt šo vēstuli. Jūsu svarīgākās iemaņas, ko nāksies izmantot, būs vērīgums un ērgļa redze.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 1 stundas kvests Profesora L. Popova vēstules atšifrējums 2 personām

Svarīgi:

Obligāta iepriekšēja rezervācija. Patstāvīgi spēlē piedalīties var personas no 10 g.v. Dalībniekiem, kas jaunāki par 10 gadiem, spēles laukumā jādodas pilngadīgas personas pavadībā. Spēlē var piedalīties arī papildu dalībnieki - uz vietas pakalpojuma vietā, jāpiemaksā 10 EUR par katru papildu dalībnieku (maksimālais dalībnieku skaits komandā - 10, maksimālais dalībdieku skaits - 80).

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "EscapeTown 1942" - "Auči", Krimuldas novads
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Ragana, Krimulda, Sigulda
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

20,00 €

 • Reģistrējies un saņem lojalitātes punktus: +20

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
EscapeTown 1942
+371 22129065
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām