facebook

Brauciens ar kuģi no Nidas uz Ventes ragu

BEZMAKSAS DĀVANU IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

"Mariu laivai" piedāvā Jums unikālus izbraucienus ar kuģīšiem un laivām pa Nīdas kāpām. Izbaudi patīkamus braucienus, jūras šalkas un svaigu gaisu uz mūsu kuģīša borta.

Dodies iespaidīgā ceļojumā kopā ar "Mariu laivais" un apmeklējiet skaisto Minges ciematu, ko sauc par Lietuvas Venēciju. Tāpat arī ceļosim ar autobusu uz Lietuvas garāko pussalu, kuru sauc par Ventes ragu. Tur mēs apmeklēsim Ornitoloģijas staciju, kas celta 1929 gadā, un vienu no septiņām Lietuvas bākām - Ventes bāku. Šeit Jūs varēsiet baudīt brīnišķīgus skatus uz Kuršu jūru, Kuršu kāpām un Rusnes salu. Jūs atcerēsities šo vietu kā vienu no skaistākajām, nepierasta miera un unikālu skatu dabas stūrīti!

Pēc atgriešanās Mingē, upes krastā Jūs sagaidīs ar gardu, vārītu kuršu zivju zupu. Turpinot braucienu atpakaļ uz Nidu, Jums paversies neaprakstāmas Nemunas deltas un Kuršu kāpas ainavas.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 6 st. ilguma brauciens ar kuģi no Nidas uz Ventes ragu

Svarīgi:

Bērniem līdz 3 gadiem brauciens ar kuģi par brīvu. Braucieni tiek organizēti ar 20-50 cilvēku grupu, vidēji katru 1-3 dienu.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Marių laivai , Nida, Nidos uostas Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 6 stundas.
Personu skaits: 1
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Siltajā gada laikā
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Nida
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

40,00 €

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Marių laivai
+37063931111
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām