facebook

Laivu brauciens no Nidas līdz Ventes ragam dviem

BEZMAKSAS DĀVANU IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

"Mariu laivai" piedāvā Jums unikālus izbraucienus ar kuģīšiem un laivām pa Nīdas kāpām. Izbaudi patīkamus braucienus, jūras šalkas un svaigu gaisu uz mūsu kuģīša borta.

Iespaidīgs ceļojums, kura laikā Jūs apmeklēsiet skaistākas piejūras arhitektūras vietas un Minges ciemu, kas pazīstama kā Lietuvas Venēcija. Tālāk ceļojumu turpināsim ar autobusu uz Lietuvas garāko pussalu, ko saucam par Ventes ragu. Tur apmeklēsim Ornitoloģisko staciju un Ventes bāku, kas uzcelta 1929 gadā. Šeit Jūs varēsiet baudīt brīnišķīgus skatus - Kuršu lagūnu, Kuršu kāpu, Rusnes salu. Šīs vietas pārsteigs Jūs ar unikālo skaistumu, mieru un relaksējošajiem dabas stūrīšiem.

Pēc atriešanās Mingē, mājīgā namiņā, kas uzcelts upes krastā, mēs nobaudīsim gardu kuršu zivi, kas vārīta uz ugunskura. Turpinot ceļojumu atpakaļ uz Nidu ar laivu, Jūs varēsiet apskatīt Nemunas deltas un Kuršu kāpu ainavas.

Pavadiet daudz brīnišķīgu mirkļu kopā!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 2 personām 6 stundu ilgs laivu brauciens no Nidas līdz Ventes ragam

Svarīgi:

Bērniem līdz 3 gadu vecumam ceļojums par brīvu! Ceļojums notiek ,kad tiek savākta grupa no 20 līdz 50 personām. Izbraucieni notiek aptuveni reizi 1-3 dienās.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Marių laivai , Nida, Nidos uostas Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 6 stundas.
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Siltajā gada laikā
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Nida
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

79,00 €

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Marių laivai
+37063931111
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām