facebook

Erotiskā fotosesija studijā "Fotostudijas.lv" Rīgā

-28%
Atlaide

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Fotostudija atrodas pašā Rīgas centrā. Studijā ir 2 zāles, kuras var izmantot fotosesijām un video filmēšanai, rīkot meistarklases, ballītes un citus pasākumus. Zāles atšķiras pēc iekšējā noformējuma un cenas. Plašas iespējas darbam, ar dabīgo, tā arī ar mākslīgo  apgaismojumu. Fotostudijā ir dažāda stila oriģinālas dekorācijas ar daudzveidīgiem rekvizītiem, kuri regulāri tiek papildināti: gulta, dīvāni, ventilatori, vintage spogulis, kā arī ir pārvietojama studija.

Ar savu juteklisko un pavedinošo dabu, erotiskā fotogrāfija ir mākslas veids, kur fotogrāfs rūpīgi veido attēla kompozīciju, lai rezultātā iegūtu mākslinieciskas un jutekliskas fotogrāfijas. Mūsu fotogrāfs parādīs tieši tik daudz, lai radītu erotiskas fotogrāfijas, atstājot vietu iztēlei… Fotogrāfijas būs lieliska dāvana otrai pusītei, kā arī pašapliecinājums Jūsu kaislīgajai dabai.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Erotiskā fotosesija 1-2 personām;
 • Fotosesijas ilgums: 60 minūtes;
 • Saņemsiet ne mazāk par 100 apstrādātu fotogrāfiju, 7 dienu laikā , elektroniskā veidā (uz e-pastu tiks aizsūtīta informācija, links, kur varēs lejupielādēt savas bildes);

Svarīgi:

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija pa tālr.: +371 27022203 vai e-pastu: info@fotostudijas.lv. Strādājam darba dienās no 9:00-20:00, brīvdienās pēc iepriekšēja pieraksta. 

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: “Fotostudijas.lv” - Lāčplēša iela 70-2, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 1-2
Apģērbs: Ir 2-3 dažādiem tērpiem
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

108,00 €

-28 %

150,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +108

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Fotostudijas.lv
+37127022203
Google 4.6 / (108)
 • Viena zvaigzne pat ir par daudz šai iestādei. Ja vēlies visas bildes vienādas noteikti dodies uz šo studiju…Visās bildēs liek stāvēt vienādi. Nonākot tur ātrāk gribēju tikt prom. Papildus 5 bilžu apstrāde? smejaties, atsūtija atpakaļ bildes tieši tādas kā bija sākumā. Apstrāde laikam viņiem skaitās 5 bildes ielikt citā failiem.lv failā✌️Nesaprotu kā dāvana sala var piedāvāt šo iestādi kā dāvanu, briesmīga vieta.
 • Fotogrāfs Igors lieliski strādāja ar klientu, iekārtojums OK, telpas mazliet post soviet interjerā, bet studijā ļoti labi. Uzmanīgi ar papildus laiku studijā, noskaidrojiet cenu pirms ņemat papildus laiku. Mums papildus 20min. maksāja gandrīz kā pilna nākamā studijas stunda !:) cerams rezultāts būs labs!
 • Ļoti forša fotogrāfe, kas bildē ja bērniņu pases foto, bet kvalitāte bildēm nav tā labākā. PMLP teica, ka sliktas kvalitātes foto. Labi vēl, ka pieņēma mazuļa id kartei. Turklāt it nemaz nebija tas lētākais foto.
 • Daudz skaistas dekorācijas un rotājumi, lai uztaisītu gan ģimenes, gan individuālo fotosesiju. Pagaidām biju tikai apskatīties, bet noteikti izmantošu. Norēķiniem tagad var izmantot arī FromMe karti.
 • Ļoti ērta, viegli sasniedzama studija. Mājaslapā saturīga informācija. Liels pluss par kalendāru! Atvieglo pierakstus. Nav jāgaida ilgi atbildes. Ātra atgriezeniskā saite! Divas dažādas studijas telpas, katrā vairākas zonas, kur fotografēties. Pieejami dažādi apgaismojumi. Visādi nieciņi un photopropi. 9/10
Komentāri