facebook

Romantiska fotosesija ar tematiskām dekorācijām no "Fotostudijas.lv" Rīgā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Fotostudija atrodas pašā Rīgas centrā. Studijā ir 2 zāles, kuras var izmantot fotosesijām un video filmēšanai, rīkot meistarklases, ballītes un citus pasākumus. Zāles atšķiras pēc iekšējā noformējuma un cenas. Plašas iespējas darbam, ar dabīgo, tā arī ar mākslīgo  apgaismojumu. Fotostudijā ir dažāda stila oriģinālas dekorācijas ar daudzveidīgiem rekvizītiem, kuri regulāri tiek papildināti: gulta, dīvāni, ventilatori, vintage spogulis, kā arī ir pārvietojama studija.

Lai fotosesijas būtu vēl skaistākas un neparastākas, piedāvājam dažādas tematiskās dekorācijas. Dekorāciju piedāvājums atkarīgs no svētkiem vai Jūsu vēlmes. Studiju varam iekārtot romantiskām, Lieldienu, Ziemassvētku, dzimšanas dienu un citu svētku noskaņām, lai fotosesija būtu vēl pilnīgāka. Dekorācijas ir lielisks papildinājums ģimenes, bērnu, draugu, kolēģu vai pēc Jūsu individuālas vēlmes fotosesijai, kas uzburs vēl lielāku svētku atmosfēru.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 60 min. fotosesija 1-2 personām, ar tematiskām dekorācijām;
 • Tiek uzņemts ne mazāk par 100 bildēm, kuras saņemat 7 dienu laikā ar bilžu korekciju. Pēc izvēles 10 no tām ar retušēšanu;

Svarīgi:

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija pa tālr.: +371 27022203 vai e-pastu: info@fotostudijas.lv. Strādājam darba dienās no 9:00-20:00, brīvdienās pēc iepriekšēja pieraksta.  Fotosesijā drīkst piedalīties 1-2 personas, par katru nākamo personu papildu maksa 2 EUR. Iepriekš vienojoties ir pieejami arī papildus pakalpojumi: Make-up 50 EUR vienai personai; Make-up + matu ieveidošana 60 EUR vienai personai; Vakara make-up 60 EUR vienai personai; Vakara make-up + matu ieveidošana 70 EUR vienai personai.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: “Fotostudijas.lv” - Lāčplēša iela 70, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 1-2
Apģērbs: Ir 3-4 dažādiem tērpiem
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

150,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +150

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Fotostudijas.lv
+371 27022203
Google 4.6 / (108)
 • Viena zvaigzne pat ir par daudz šai iestādei. Ja vēlies visas bildes vienādas noteikti dodies uz šo studiju…Visās bildēs liek stāvēt vienādi. Nonākot tur ātrāk gribēju tikt prom. Papildus 5 bilžu apstrāde? smejaties, atsūtija atpakaļ bildes tieši tādas kā bija sākumā. Apstrāde laikam viņiem skaitās 5 bildes ielikt citā failiem.lv failā✌️Nesaprotu kā dāvana sala var piedāvāt šo iestādi kā dāvanu, briesmīga vieta.
 • Fotogrāfs Igors lieliski strādāja ar klientu, iekārtojums OK, telpas mazliet post soviet interjerā, bet studijā ļoti labi. Uzmanīgi ar papildus laiku studijā, noskaidrojiet cenu pirms ņemat papildus laiku. Mums papildus 20min. maksāja gandrīz kā pilna nākamā studijas stunda !:) cerams rezultāts būs labs!
 • Ļoti forša fotogrāfe, kas bildē ja bērniņu pases foto, bet kvalitāte bildēm nav tā labākā. PMLP teica, ka sliktas kvalitātes foto. Labi vēl, ka pieņēma mazuļa id kartei. Turklāt it nemaz nebija tas lētākais foto.
 • Daudz skaistas dekorācijas un rotājumi, lai uztaisītu gan ģimenes, gan individuālo fotosesiju. Pagaidām biju tikai apskatīties, bet noteikti izmantošu. Norēķiniem tagad var izmantot arī FromMe karti.
 • Ļoti ērta, viegli sasniedzama studija. Mājaslapā saturīga informācija. Liels pluss par kalendāru! Atvieglo pierakstus. Nav jāgaida ilgi atbildes. Ātra atgriezeniskā saite! Divas dažādas studijas telpas, katrā vairākas zonas, kur fotografēties. Pieejami dažādi apgaismojumi. Visādi nieciņi un photopropi. 9/10
Komentāri