facebook

Relaksējošs un viegls kanoe brauciens un nakšņošana (kempinga mājiņa)

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Klusais kempings, viesu nams un atpūtas parks “Leiputrija” ir brīnišķīga vieta atpūtai netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā, skaistā mežu un Gaujas senteku ielokā. Baudiet Latvijas lauku mieru un dabas labumus pavisam netālu no galvaspilsētas, atpūtieties pēc sirds patikas: sākot ar veselīgām pirts kūrēm un zvilnēšanu šūpuļtīklā līdz pat bezceļu ekskursijām kvadriciklu mugurās.

Patīkams, īss vai vidēji ilgs kanoe brauciens pa Gaujas lejteci miera un dabas baudītājiem; piemērots arī ģimenēm ar bērniem un nepieredzējušiem laivotājiem. Brauciena laikā būs iespējams baudīt Gaujas lejtecei raksturīgo ainavu ar daudzām sērēm, salām un ūdensputniem. Viesiem tiek piedāvāts izvēlēties starp 3 dažādiem maršrutiem (no 8 līdz 19 km).

Pēc brauciena – nakšņošana viesu nama numuriņā vai kempinga mājiņā. Viesiem pieejama arī aprīkota virtuve maltīšu pagatavošanai, sporta laukumi, wi-fi un citas ērtības.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Izvēlētais kanoe brauciens;
 • Nakšņošana viesu namā vai kempinga mājiņā;

Svarīgi:

Dāvanu karti var izmantot no 1. maija līdz 1. oktobrim, visās nedēļas dienās. Viesi varēs izvēlēties sev tīkamāko laivošanas maršrutu no 3 piedāvātajiem (8 – 19 km gari maršruti). Viesu rīcībā būs 2 kanoe laivas, kas aprīkotas ar airiem, hermētisku sīklietu nodalījumu, sēdekļiem. Tiks izsniegtas peldvestes un maršruta karte. Tiks nodrošināts nepieciešamais laivu un viesu transfērs uz startu/no finiša. Ierašanās naktsmītnē: no 15:00, Aizbraukšana no naktsmītnes: līdz 12:00. Piemaksas par papildu personām vai pakalpojumiem varat uzzināt reģistrācijas laikā.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Leiputrija" - Stirniņas, Iļķene, Ādažu novads Apskatīt vietu kartē
Personu skaits: 3-4
Apģērbs: Laivošanai piemērots apģērbs, atbilstoši laikapstākļiem (uz vietas tiks piešķirtas peldvestes)
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Derīguma termiņš: Derīgs arī nedēļas nogalē
Atpūtas sezona: Vasara, Rudens
Nakšu skaits: 1 nakts
Valsts: Latvija
Pilsēta: Ādaži
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

195,00 €

 • Reģistrējies un saņem lojalitātes punktus: +195

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Leiputrija
+371 26405596
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām