facebook
powered by Google translate

Degustācijas 4 ēdienu vakariņas diviem restorānā Harmony park

Premium

Bezmaksas dāvanu piegāde!

powered by Google translate

Harmony Park ir 5* viesnīca, ekskluzīva atpūtas zona 200 hektāru platībā, ko ieskauj unikāls dabas krāšņums - simtgadīgi meži, jauni ozolu dzimtas koki, putnu dziesmas, tīrs gaiss, iedvesmojošs miers. Atpūtas un veldzes meklētājs šeit varēs atpūsties, stiprināt veselību, smelties iedvesmu un baudīt harmonisku greznu vidi. The International Hotel Award konkursā Harmony Park tika atzīts par: Labāko viesnīcu Lietuvā, Labāko spa viesnīcu Lietuvā, Labāko kāzu vietu Lietuvā un visā Eiropā.

Harmony Park restorāns ciena kulinārijas tradīcijas, bet arī veicina oriģinalitāti un inovācijas. Brīnišķīgs, plašs, eleganti iekārtots restorāns, kurā var baudīt dažādus profesionālu pavāru gatavotus ēdienus. Degustācijas vakariņas var pasniegt atklātā āra terasē vai greznā zālē ar milzīgiem logiem, pa kuriem paveras brīnišķīga ainava.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • divas uzkodas 2 personām;
 • pamatēdiens 2 personām;
 • deserts 2 personām;

Svarīgi:

Piedāvājums spēkā visu gadu visās nedēļas dienās, izņemot svētku dienas. Pēc ierašanās datuma rezervēšanas kompleksā Harmony Park, rezervāciju iespējams bez maksas atcelt līdz 3 dienām iepriekš. pirms ierašanās datuma, nepieciešams informēt personālu pa e-pastu. Ja rezervācija tiek atcelta mazāk kā 3 dienas iepriekš nebrīdinot parka Harmony administrāciju pirms ierašanās vai e-pastā, iegādātā caurlaide tiek uzskatīta par izmantotu. Vietējā nodeva - 1 Eur/pers. (no 18 g.v.).

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Harmony Park, Vazgaikiemis, Prienu novads.
Ilgums: Neierobežots
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Kauņa, Prienai
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

79,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +79

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Harmony Park
+370 650 98 012, info@harmonypark.lt
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām