facebook

Atveseļojoša jāšanas nodarbību kurss sirds un asinsvadu sistēmai "Cardio Fit Ride"

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

Ņemot vērā Jūsu fiziskās sagatavotības līmeni, mēs sastādīsim veselību veicinošu jāšanas individuālu plānu. Šī programma var palīdzēt veselības veicināšanā un uzlabot asinsriti, stāju, līdzsvaru un koordināciju. Tāpat arī redzēsiet, kā uzlabosies epošana un muskuļu tonuss. Labvēlīgi ietekmē arī psihi, miega kvalitāti un mazina stresu. Tikai zirgs, labāk nekā jebkurš dzīvnieks spēj palīdzēt Jums atbrīvoties no visdažādākajām slimībām. 

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • 8 atveseļojošas jāšanas nodarbības, katra pa 40 minūtēm;
  • Drošības instruktāža;
  • Veselības vitālo rādītāju noteikšana;
  • Teorijas apgūšana;
  • Jāšanas nodarbības pēc individuāla plāna (iesildīšanās, vingrojumu izpilde, lokanības un elpošanas vingrojumu izpilde);

Svarīgi: Strādājam darba dienās, pēc iepriekšēja pieraksta. Lūdzam veikt rezervāciju vismaz 1 nedēļu iepriekš. Nepieciešama ģimenes ārsta izziņa par veselības stāvokli, pieļauto slodzes pakāpi ar atļauju nodarboties ar jātnieku sportu. Vēlama veselības apdrošināšanas polise jātnieku sportam, ja gribat jāt patstāvīgi. Nepilngadīgiem bērniem nepieciešama vecāku vai aizbildņu klātbūtne. Svara ierobežojums 100 kg. Zirga apbalvošanai var paņemt burkānus, sauso maizes šķēlīti, ābolu, cukurgraudiņu. Kontrindikācijas: alerģija uz dzīvniekiem, bailes no zirgiem, hemofilija, Djušēna miopātija, neoperēta spina bifīda, hemoroīdi, labvēlīgi un ļaundabīgi audzēji, visas slimības akūtā periodā, hroniskas slimības akūtā fāzē, sirds-asinsvadu sistēmas dekompensācija, sirds mazspēja, nestibila stenokardija, paroksizmāla mirdzaritmija, kardiostimulators, stāvoklis pēc operācijas uz sirds agrāk par vienu gadu, hipertoniska slimība (2-3 pakāpe), unīnceļu akmeņu slimība, nieru mazspēja, žultsakmeņu slimība, tromboze, tromboflebīts, vēnu varikozā paplašināšanās, vēnu iekaisums, skolioze III-IV pakāpe, osteolisteze, jostas skolioze ar augstumu LI; LII; osteoporoze II-IV pakāpe, mugurkaula lūzumi augstāk par 4 kakla skriemeli, stāvoklis pēc mugurkaula lūzuma ātrāk par 7 mēn., mugurkaula disku prolapse, atlanta skriemeļa nestabilitāte.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: "Happy Hobby Horses" - Bauskas novads, Mežotnes pagasts, Jumpravas pils (maijs-oktobris) VAI Mārupes novads, „Namiķi-1“ (novembris-aprīlis)"
icon time
Ilgums: 8 nodarbības pa 40 minūtēm
icon person
Personu skaits: 1
icon clothes
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Jumprava, Rīga
icon place
Reģions: Rīgas, Vidzeme
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.

400,00 €

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Happy Hobby Horses
+371 25415570

Komentāri