Vai es varu pagarināt dāvanu karti?

Dāvanu kartes ar AKTĪVU derīguma termiņu ir iespējams pagarināt bezmaksas uz 6 mēnešiem no dāvanu kartes derīguma termiņa pēdējās dienas.

Ja vēlaties pagarināt Latvijas dāvanu kartes derīguma termiņu, nepieciešams veikt dāvanu kartes atjaunošanu pašapkalpošanās sistēmā https://www.davanusala.lv/lv/davanu-karsu-pasapkalposana . Pēc dāvanu kartes atjaunošanas, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta dāvanu karte ar pagarinātu derīguma termiņu. Dāvanu karti ir iespējams pagarināt tikai 1 reizi.

Ja vēlies pagarināt ārzemju (Lietuvas, Igaunijas vai Polijas) dāvanu karti, lūdzam rakstīt e-pastu uz info@davanusala.lv, norādot Jūsu dāvanu kartes rezervācijas kodu un iesniegumu brīvā formā, par derīguma termiņa pagarināšanu. Vienas darba dienas laikā uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta dāvanu karte ar pagarinātu derīguma termiņu.

SVARĪGI! Dāvanu karte var tikt pagarināta, ja līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām ir palikušas mazāk nekā 60 dienas. Ja uz Jūsu dāvanu kartes norādīts īsāks vai garāks derīguma termiņš, nekā uzrādās pārbaudot derīguma termiņu tiešsaistē, pareizais derīguma termiņš ir tas, kas norādīts tiešsaistē. Ja Jūsu dāvanu karte vairs netiek pārdota DāvanuSala.lv mājas lapā, vai gadījumos, kad ir mainījušies tās izmantošanas nosacījumi, derīguma termiņa pagarināšanas laikā Jūsu dāvanu karte tiks apmainīta uz DāvanuSala.lv internetveikala dāvanu karti, Jūsu dāvanu kartes vērtībā.

VAI VARU PAGARINĀT DERĪGUMA TERMIŅU DĀVANU KARTEI AR JAU BEIGUŠOS DERĪGUMA TERMIŅU?

Dāvanu kartes ar beigušos derīguma termiņu nav iespējams pagarināt DāvanuSala.lv pašapkalpošanas sistēmā. Ja Jūsu dāvanu kartei ir beidzies derīguma termiņš, un no derīguma termiņa beigām ir pagājuši ne vairāk kā 3 mēneši, lūdzam sazināties ar mums rakstot e-pastu uz info@davanusala.lv. Vēstulē lūdzam norādīt dāvanu kartes rezervācijas kodu un iemeslu, kāpēc dāvanu karte nav izmantota tās derīguma termiņa periodā. Atbildi par dāvanu kartes pagarināšanas iespējām saņemsiet 1 darba dienas laikā.