facebook

SATIONIBAGS.COM - Dāvanu karte sievietei ar izsmalcinātu gaumi!

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Nelauzi galvu par dāvanas saņēmējas vēlmēm un gaumi. Sationibags.com katalogā Tu atradīsi tikai oriģināla dizaina personīgi atlasītu ražotāju zīmolu somas un aksesuārus, kādus vietējos veikalos neatrast un kuru kvalitāte un estētika ir izturējusi mūsu bezkompromisu novērtējumu. Uzdavini sev vai draudzenei krasu un stilu izveles brivibu. Sationi bags piedāvā individuāli izvēlēties un pasūtīt oriģināla dizaina somu vai tās aksesuārus tieši no ražotāja, dodot piekļuvi jaunākajām kolekcijām un karstākajiem piedāvājumiem.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Jebkura soma vai aksesuārs no sationibags.com dāvanu kartes vērtībā

Svarīgi:

Lai izmantotu dāvanu karti, sūti dāvanu kartes rezervācijas kodu uz e-pastu info@sationibags.com un seko tālākām norādēm. Karti vari izmantot viena pirkuma laikā. Tu vari piemaksāt, ja preces vērtība pārsniedz dāvanu kartes vērtību. Dāvanu karte netiek pieņemta, ja tās derīguma termiņš ir beidzies.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: www.sationibags.com
Ilgums: Neierobežots
Personu skaits: Neierobežots
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 6 mēnešus
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Visa Latvija
Reģions: Rīgas, Kurzeme, Latgale, Zemgale, Vidzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās
Ievadiet summu no 25 līdz 200 €
Ievadiet cenu
  • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +25

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 6 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
SATIONI bags
info@sationibags.com
Google 5 / (90)
  • Liels paldies Sationi bags par iespēju iegādāties fantastiskas, kvalitatīvas un gaumīgas somas. Esmu sajūsmā par savu pasūtīto somu - ļoti skaista, kvalitatīva un ērta. Arī komplimenti ir saņemti. Lielisks serviss, precīza piegāde un piegādes laiks, pārdomāts un rūpīgs iepakojums. Viss augstākajā līmenī.
  • Iegādājos VUCH WALKING apavus, apavi ērti, ļoti viegli un gaumīgi.Itin nemaz neesmu vīlusies. Liels paldies SATONI bags meitenēm par atsaucīgo, ātro komunikāciju.Ļoti patīkami saņemt pasūtījumu, kurš gaumīgi noformēts un vēl pārsteigums - pievienota īpašā dāvaniņa! Paldies!?
  • Katrai sievietei gribas būt gaumīgai arī staigājot ar mugursomu. Ļoti glìts , sievišķīgs somu komplekts no čehu dizaineriem un nav ķìniešu. Man ļoti patīk!
  • Šoreiz pasūtīju kā dāvanu, un ļoti iepriecināju kādu sev mīļu cilvēku! Ļoti priecē,ka piedāvājiet vegan ādas somas, Inyati dizaini ir fanstastiski skaisti. Viegla pasūtīšana, lieliska komunikācija un ātra piegāde. Paldies un līdz nākošajai reizei :)
  • Liels paldies par mugursomu! Sūtījums saņemts! Viņa ir brīnišķīga! Tāda krāsa, vau!!! Forša dāvana man no mānis ❤️❤️❤️ Milzīgs paldies meitenem no Stiligassomas par padarītu darbu!!! Gribu vel pateikt, ka man jau ir tāda paša mugursoma tikai gaišā bežkrāsā, pirkta no Stiligassomas 3-4 gadus atpakaļ, pilnīgi tādā pašā stāvokļī kā pirmā dienā, neskatoties uz to, ka ir nesāta gandrīz katru dienu,krāsa noturīga, šuves kārtībā, ļoti laba kvalitāte!!! Meita paņema uz vienu dienu un tagad neatdod, teica, ka superīga mugursoma, ļoti ērta, ietilpīga un izskatas lieliski!? Tāpēc pasūtīju vel vienu, tikai citā krāsā ❤️❤️??
Komentāri