facebook

Jūsu svētki Vecrīgā! Restorānā un viesnīcā „Gutenbergs“

-17%
Atlaide Premium

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Vai esat kādreiz modināts ar Doma baznīcas zvaniem aiz loga? Bim-bam, bim-bammm, pāri visai Vecrīgai! Tas ir neaizmirstami! Viesnīcā „Gutenbergs“ Doma laukumā sācies brokastu laiks, bet jūs, tīksminoties gultā, domās vēlreiz atgriežaties fantastiskajās vakariņās restorānā virs Vecrīgas jumtiem – Doms tik tuvu, ka Gailim gandrīz var glāzi pieskandināt. Pēterbaznīca, Rātsnams, Akmens tilts, Biblioteka jums visapkārt – kurš mirdz košāk? Torņi, vai varbūt tomēr - tās acis, kas jums smaida pretī? Viesnīca Gutenbergs atrodas pašā Vecrīgas sirdī, Doma laukumā 1. Romantiska, grezna ģimenes parvaldīta viesnīca ar augstu servisu. Mēs aicinām jūs pavadīt neaizmirstamu pēcpusdienu Rīgā – laiskā pastaigā Vecrīgā, muzejos un veikalos, vakarā izbaudīt eleganto restorānu „Gutenbergs Terase“ - un pēc saldas nakts „Gutenbergā“ un brokastīm saņemties nebijušajam – apiet ap stūri un, dienu kā jaunu dzīvi sākot, atvērt Doma baznīcas durvis un dzirdēt slaveno ērģeļu skaņas! Tas viss paliks atmiņā ilgi jo ilgi!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Nakšņošana viesnīcas standarta divvietīgājā istabā 2 personām;
 • Vakariņas elegantā restorānā ar kamīnu virs Vecrīgas jumtiem “Gutenbergs Terase” (uzkodas, pamatēdiens);
 • Tējas vai kafijas pagatavošanas iespējas istabā;
 • Brokastis nākošajā rītā;
 • Bezmaksas Wi-Fi;

Svarīgi:

Dāvanu karti iespējams izmantot jebkurā nedēļas dienā līdz 31.05.2024 (izņemot 18.11.2023, 24.12.2023, 30.12.2023 un  31.12.2023). Obligāta iepriekšēja rezervācija, ko atcelt var ne vēlāk kā 48 stundas pirms rezervētā laika. Maksa par papildgultu ar brokastīm 40 EUR;  bērniem līdz 3 g.v. bez maksas. Ja vēlaties ērtāku – augstākas klases istabu lūdzu, piesakiet rezervējot, cenas starpību piemaksājot recepcijā. Pēc jūsu pasūtījuma piegādāsim augļu, siera plati vai šampanieti numurā par papildus maksu.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "Hotel Gutenbergs" - Doma laukums 1, Rīga Apskatīt vietu kartē
Personu skaits: 2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīguma termiņš - 31.05.2024
Derīguma termiņš: Derīgs arī nedēļas nogalē
Atpūtas sezona: Rudens, Ziema, Pavasaris
Nakšu skaits: 1 nakts
Barošana: Brokastis, Vakariņas
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

150,00 €

-17 %

180,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +150

Nosacījumi:

 • Lerobežota derīguma dāvanu karte
 • Dāvanu karte ir derīga līdz 2024-05-31
 • Nav iespējama derīguma termiņa pagarināšana
 • Apmaiņas garantija
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Hotel Gutenbergs
+371 28612999 / +371 67816090
Google 4.6 / (714)
 • Liels paldies,Ļev,par silto uzņemšanu un jauko attieksmi! Par tādu attieksmi var tikai sapņot un izrādās,ka šeit sapņi piepildās! Skaists interjers,un ļoti labas brokastis,kuras papildina sevišķi garda kafija!
 • Paldies, bija patīkams pasākums terasē. Paveras brīnišķīgs skats uz Doma baznīcu un Vecrīgu. Ēdiens, ko pasūtījām, bija garšīgs. Apkalpošana atbilstoši līmenim. Patika ēdienkarte, kas veidota kā avīzīte ar vēsturisku aprakstu un ziņām, kā jau avīzītē.
 • Personāla apkalpošanas ļoti pretīmnākoša un sirsnīga, restorānā gardi ēdieni un patīkama gaisotne , brokastis bagātīgas un garšīgas.Fantastisks administrātors kurš sagaida viesus,viesnīcas dvēsele??
 • Vieta ļoti skaista, restorāna ēdiens skaisti noformēts un gards, bet tomēr no rīta sajūtas bija savādākas. Sajūta, ka saindējāmies ar ēdienu, jo abiem ar vīru slikta dūša/vemšana, caureja, nespēks un galvassāpes. Zvanot uz restorānu, saņēmām tik vien kā vārdus: Atvainojamies! Manuprāt, ar šo priekš klienta ir par maz! Klients šim restorānam tomēr nav pirmajā vietā! Bijām pirmo un pēdējo reizi šajā restorānā.
 • Atrašanās vieta, uzņemšana, un atsaucība bija vairāk kā izcili raksturojama. Brokastis super. Administrators- fantastiska personība, man nav ko piebilst citu, nepamēģināsiet, neuzināsiet.
Komentāri